Kolimisteenus eraisikutele Tartus – korterite ja majade kolimine

Tellides professionaalse kolimisteenuse lähed uude koju rõõmsalt ja seljavaluta.

Kui palju maksab maja või korteri kolimine?

On mitmeid asju millest kodu kolimise hind sõltuv on, toome neist välja mõned põhilised:

 • Kui palju on Sinu kodus asju ning kui rasked nad on;
 • Kui kõrgelt on vaja kolida, ehk millised on nii lähte- kui sihtkora korrused;
 • Kas vajad lisaks kolimisele ka mööbli monteerimist, demonteerimist või pakkimist;
 • Kas vajad töö teostamist tööpäeva väliselt.

Meie saame sinu kolimisel appi tulla igal juhul, kuna meie hind sõltub vaid sellest palju aega kolimisele kulub ning kas on väga raskeid esemeid (juures pole tüütuid korruse või kilomeetri tasusid), siis tellides kolimine meil saate läbipaistva ja mugava pakkumise.

Miks võtta kolimisel appi professionaalid?

  Esiteks on oluline sinu vara turvalisus. Tellides kolimise professionaalselt kolimisettevõttelt tagad selle, et sinu vara ei saa transpordi käigus kannatada ning ettevõte on ka halvemate juhtude puhul kindlustusega kaitstud. Tellides teenuse mitteprofessionaalilt või teostades kolimist ise võib olla rahaline kulu lõpuks suurem kui säästetud summa, mis enamasti on ka minimaalne, kuna professionaalid teevad siiski oma tööd kiiresti.

  Teiseks on oluline sinu mugavus. Valides oma kodu kolima professionaalid väldid kolimisega seotud peavalu ning väsimust. Meie teeme seda iga päev, jäta meie hooleks mõelda sellele kuidas hiiglaslik kapp trepist alla saada või kuidas pakkida hinnaline vaas. Sina mõtle parem milline vaip sobiks elutuppa ja lina söögilauale ning naudi oma uut kodu.

  Kolmandaks on oluline sinu heade suhete säilimine. Kui plaanid kolida sõprade ja sugulaste abiga, siis tea, et pärast kahepäevast seljavenitamist enam keegi soolaleivale tulla ei soovi. Väldi seda ning telli kolijad, kes teevad töö ära kiiresti ja mugavalt – nii, et saad juba järgmine päev heatujulisi külalisi kostitada.

  Kindlasti tasub mainida ka seda, et lisaks lihtsalt kolimisteenuste osutamisele teostame me vana mööbli äravedu, vana mööbli utiliseerimist, kodumasinate äravedu ja soovi korral ka pakkimisteenust. Mööbli transport ja paigaldus on meile igapäevased ning nendega saame alati kergelt hakkama. Vali ka enda kolimisele appi professionaalid ning taga murevaba kolimine.

Soovid pakkumist oma kodu kolimiseks?

Täida päringuvorm või võta meiega ühendust.