Kolimisteenused Tartus

Telli professionaalne kolimisteenus Tartus. Pakume tavakolimist ning laia valikut eriteenuseid nii eraisikutele kui ettevõtetele. Tutvu lähemalt meie lisateenustega allpool ning meie tavakolimisteenustega läbi ülemise riba.

Klaverite transport tartus

    Kui soovid transportida klaverit Tartus, siis pöördu spetsialistide poole. Ise klaverit kolides on mitmeid riske, mida aitab vältida kogenud klaverikolijate kasutamine. Näiteks on klaverite kolimiseks vajalikud spetsiaalsed kolimisrihmad, tõstevõtted ning suuremate klaverite puhul ka kolimiskelk. Hoia oma kallist vara ning telli oma klaveri või pianiino transport spetsialistidelt. Vaid nii tagad selle, et klaver jõuab kenasti ja murevabalt lähtekohast sihtkohta.

Mööbli transport ja vedu Tartus

    Me aitame kõikide transpordivajadustega mis teil tekkida võivad. Teostame mööbli transporti ja kolimist Tartus, Tartu lähiümbruses, Lõuna-Eestis ning soovi korral ka Tartust üle Eesti või kõikjalt Eestist Tartusse. Me pakume kolimisautosid mitmes mõõdus, nii väiksemaid 20m3 variante, kui ka suuremaid 35m3 variante, vastavalt sellele mida just teil vaja on. Oleme hästi kursis kõigega mis on vajalik sujuvaks mööbliveoks ning tagame parima hinna-kvaliteedi suhte. Kui vajad mööbli transporti siis lase seda teha professionaalidel – võta meiega ühendust juba täna!

Vana mööbli utiliseerimine Tartus

    Kui soovite utiliseerida vana mööblit, siis valige enda partneriks meid. Aitame vedada kasvõi terve korteri täie mööblit prügilasse, tehes seda kiirelt ja efektiivselt. Kasutades vana mööbli utiliseerimiseks meie ettevõtet, säästad sa oma aega ja vaeva, mida peaksid nägema ise mööblit uriliseerides. Kui teil on üle mõni vana mööbliese või vajate kodumasinate äravedu, siis võta meiega ühendust ning korraldame utiliseerimise esimesel võimalusel. Kogu protsess on sarnane kolimisega, lisandub vaid prügikäitlustasu. Aitame ka ettevõtete kontorimööbli ja tehnika utiliseerimisel ning suuremahuliste utiliseerimisprojektidega.

Veoteenus Tartus

    Pakume veoteenust Tartus nii suurte kui väiksemate kolimisautodega. Meil pole vahet, kas soovid vedada mõnda kappi või terve korteri sisustust – appi saame tulla alati. Meie kogenud spetsialistid teavad kuidas kinnitada teie kolitav vara autosse nii, et see ei saaks transpordil ühtegi kahjustust ning et töö saaks tehtud kiirelt ja efektiivselt. Kui soovid endale veoteenuse partneriks Tartus valida parim kolimisettevõte, siis vali selleks meid.

Seifide ja raskete esemete transport Tartus

    Soovid kolida mida rasket mida ise ega ka sõpradega koos ei jaksa tõsta? Telli raskete asjade kolimise teenus meilt. Meie spetsialistide pikaaegne kogemus nii seifide kui muude raskete esemete transpordil tagab selle, et esemed jõuavad lähtekohast sihtkohta kiirelt ja sujuvalt ning ilma kahjustusteta teie varale. Omame kogemusi raskete esemete transpordil nii kitsastes koridorides kui keerulistel treppidel, ehk ükski olukord pole meile ületamatu. Kasutame kolimiseks kanderihmu, spetsiaaltehnikat ning vajadusel ka tõstukeid ja kraanasid. Raske töö jaoks vali spetsialistid ning säästa nii ennast kui oma vara.

Soovid tellida eriteenust või tavalist kolimist?

Täida meie päringuvorm või kontakteeru meiega.