Rahvusvaheline kolimisteenus Tartust ja Tartusse nii era- kui ärikliendile

Me kolime kõikjale üle kogu maailma ning samamoodi igalt poolt Eestisse tagasi. Meie võimetes on rahvusvahelise kolimisteenuse osutamine ning sellega seonduva dokumentatsiooni koostamine, pakkimine ja lahtipakkimine. Pakume nii õhu-, maa- kui meretransporti, alati täpselt nii kuidas Teile sobivaim on.

Kolides oma kodu või äri riigipiiri taha tekib enamasti ka vajadus transportida või hoiustada mööblit, tehnikat ning muud vara. Saame kujundada täpselt Teile sobiliku transpordiplaani ning arvestame alati kõikide soovidega, pakume väga individuaalseid ladustamine ning kolimise teenuseid. Selleks, et saada teada täpsemalt kõikidest võimalustest ning sellest milline oleks meie arvates teile parim lahendus, saada meile hinnapäring ning anname nõu juba esimesel võimalusel.

    Kindlasti tuleks enne rahvusvahelise kolimise alustamist planeerida teatud asjad ette. Näiteks tuleks mõelda läbi kas soovid, et välisriigis võtaks kauba maha meie ettevõte ja inimesed või kohalik ettevõte. Kuigi meil on üle maailma sadu partnereid, kelle professionaalsuses me ei kahtle, siis kohati eelistatakse ikkagi meie toredaid kolijaid ka lahtipakkimisel.

    Mõelda tuleb ka sellele, et kas kolitava vara hulgas on hinnalisi esemeid. Väärtuslikud esemed, olgu nendeks siis vaas, antiikne kell või kallis televiisor, tuleks alati ka kindlustada. Kuigi meie pakkimisteenuseid kasutades on kahjustuste oht minimaalne, siis mõnikord elab kaup transpordil üle ka shokke, näiteks nagu tormine meri. Kindlam on alati kõige väärtuslikumad asjad lisakindlustusega katta ning seda pakume oma partnerite abil samuti teile väga mugavalt.

Lisaks eelnevale oleks hea informeerida meid ka sellest milline kaup täpselt äheb, milline on lähtekoht ja sihtkoht, nii saame mugavalt ette planeerida kogu kolimise käigu. See aitab ka teil endal analüüsida millised esemed kaasa võtta, millised mitte ning saada üldine pilt kogu vara suurusest.

Vaata ka rahvusvahelise kolimise nõuandeid

Soovid rahvusvaheliseks kolimiseks pakkumist?

Täida päringuvorm või võta meiega ühendust.